PZero Club – przywileje i wygoda dzięki Pirelli

Producenci opon produkują dobro, które odpowiedzialne jest za naprawdę wiele czynników, dzięki którym jazda samochodem jest możliwa. Przecież koła samochodu odpowiadają za poziom bezpieczeństwa, hałas w aucie, jak i poza nim i zużycie paliwa (ponadto za kilkadziesiąt innych cech). Jednak wśród ponad 100 marek opon w Polsce istnieje poważna rywalizacja. Jak skłonić właściciela samochodu, by kupił akurat te, a nie inne opony?

Program Assistance i przynależność do klubów – oto jeden z najświeższych pomysłów, który ma zachęcić do wybrania określonej marki ogumienia oraz – co jest równie ważne – do lojalności względem niej. Swój program pomocy kierowcom posiada już Michelin (jest on chyba zresztą najbardziej popularny), posiada go Goodyear, Dunlop, a od niedawna także Pirelli. Co to takiego i dla kogo?

Najmniej ważnym, czasami nawet przeszkadzającym gadżetem, jest karta członkowska. Stworzony przez Pirelli PZero Club także ją posiada. Bez tego podstawowego elementu sprawiającego, że portfel jest jeszcze grubszy, nie obędzie się. Ale wizytówka nie może się równać z innymi korzyściami, jakie gwarantuje aktualny producent ogumienia dla bolidów Formuły 1. Przede wszystkim producent gwarantuje, iż członkostwo w klubie oraz w programie TYRElife zapewnia spokojny sen. Ale głównie spokojną jazdę, bowiem w przypadku uszkodzenia wskutek uderzenia, przebicia lub spłonięcia opony w rok od zakupu wymieniają ją na nową. Mało tego: jako klubowicz możesz otrzymać 120 zł zniżki na zakup następnego zestawu opon, przykładowo na kolejny sezon lub dla małżonki. Trudno nie zgodzić się z faktem, iż stanowisko Pirelli względem zachęcenia do wierności oponom tej firmy zasługuje na uwagę.

Dunlop sygnuje swoim logo buty pewnej marki, a Pirelli poszło o krok dalej. PZero Moda to cała linia ekskluzywnej odzieży, w tym butów, oraz akcesoriów, jaka może zapełnić Twoją szafę, gdy przystąpisz do uczestnictwa w klubie. Tak naprawdę to możesz i bez tego cieszyć się z wykonanych z pietyzmem ubrań, jednak tylko członkowie PZero Clubu otrzymują 30% rabatu na zakupy nowoczesnych i sportowych elementów garderoby. Gdy masz już na sobie modne spodnie i super kurtkę, warto, byś był na bieżąco z informacjami ze świata motoryzacji. Pomoże Ci w tym darmowa prenumerata kolorowego magazynu „V12”. To ponad 100 stron ekskluzywnych zdjęć i ciekawostek o wszystkim, co ma 4 koła (obecna cena magazynu to 6,99 zł). Jest o co zabiegać? Oczywiście!

Dla tych kierowców, którzy jeszcze teraz, czyli wiosną lub latem 2012. roku zdecydują się na zostanie członkiem klubu, Pirelli zapewnia kolejny rabat. Tym razem do 95 Euro rabatu na zakup biletów na jakikolwiek wyścig Grand Prix Formuły 1! To już brzmi naprawdę dobrze.

Co musisz zrobić, by cieszyć się dobrodziejstwami, jakie oferuje producent opon Pirelli?

Najpierw kup co najmniej 1 komplet (czyli 4 sztuki) opon Pirelli z segmentu bardzo wysokich osiągów (zapytaj handlowca, co to oznacza). Razem z oponami otrzymasz ulotkę, którą należy wypełnić i wraz z kopią dowodu zakupu wysłać na wskazany w ulotce adres. Ostatnie, co musisz zrobić, to… cieszyć się tym, co oferuje Pirelli. Ważna uwaga: ulotkę upoważniającą do udziału w PZero Club otrzymasz tylko w wybranych punktach w Polsce, które współpracują z Pirelli przy tworzeniu tego ciekawego programu. Ich pełną i aktualną listę znajdziesz tu: http://www.pirelli.com/mediaObject/pirellityre/pl/pl/extra-catalogue/car/promotions/tyre_life/Lista_Serwisow_Pirelli/original/Lista_Serwisow_Pirelli.pdf.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na specjalnie przygotowaną stronę i sprawdź sam. Zyskujesz teraz znacznie więcej niż przyjemność i bezpieczeństwo z jazdy na doskonałych oponach Pirelli. Szczegóły poznasz tu: http://www.pirelli.com/tyre/pl/pl/car/genericPage/promotions/pzero-club.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *